Forum klanowiczów Zielonogórskiej Brygady Pancernej

ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

Ogłoszenie


Witajcie na Forum ZIELONOGÓRSKIEJ BRYGADY PANCERNEJ

Chcesz do nas dołączyć?
Sprawdź czy spełniasz wymagania Klanowe, jeżeli nie brakuje ci zbyt wiele zapraszamy do Akademii.
Złóż podanie i dołącz do nas!

#1 2013-02-26 13:36:36

Shoikan_PL

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 1132
Punktów :   
1.: Szef szefów

Umiejętność MENTOR - raz jeszcze

Umiejętność mentor dodaje 10% doświadczenia wszystkim załogantom poza dowódcą!
Jeśli ktoś zaznaczy przyspieszenie szkolenia załogi na czołgu elitarnym to nie będzie dysproporcji doświadczenia bo dowódca nadrobi przez podwójny exp, ale:
1. Czy warto brać tę zdolność?
2. Kiedy ją wziąć?

ad.1. Moim zdaniem nie warto brać tej umiejętności poza przyp[adkiem gdzie chcemy mieć załogę wyszkoloną do turniejów z celem 5 preków lub więcej. Dlaczego? Wyjaśni to poniższy screen.

http://www.zgbp.pun.pl/_fora/zgbp/gallery/2_1361881693.jpg

Ta załoga od początku ma mentora, co oznacza że ludki się szybciej rozwijały, a ponieważ nigdy nei siedzieli w czołgu elitarnym to nigdy nei było przyspieszenia szkolenia załogi. Niestety różnica między załogantami a dowódcą wynosi....4%. Jak widać nadal nie mam żarówki ani innej przydatnej umiejętności a wiele razy by się przydała. Moja teoria głosi, że miałbym już więcej doświadczenia nie mając mentora  niż mając go. dlaczego? Bo miałby dawno żarówkę i nie ginąłbym czasem bez sensu bo nie wiedziałem że mnie widać, miałby już lepsze ukrywanie i później by mnie wykrywali, a ostatecznie mentor daje tak mały bonus że tracąc jedną umiejkę na dowódcy szkoda go brać o ile nei robimy pojazdu pod max perków do turnieju.

ad.2. Jak robicie pojazd turniejowy z 5+ perkami. Po prostu po 3 perku zdobywa się tak wolno exp, że każdy bonus się przyda, ale wówczas po prostu za złoto zmieńcie umiejki u dowódcy , wywalcie mu z pierwszych trzech naprawę i dodajcie mentora. Inaczej moim zdaniem to nie ma sensu. ja w moim centusie na pewno wkrótce ją zmienię.


http://wotlabs.net/sig_dark/eu/Shoikan_ZGBP/signature.png

Offline

 

Na skróty:
Pisanie postów dla Opornych, nasz TeamSpeak3, Zmiany na forum

ZGBP , AZGBP , ZGBPA

POWRÓT NA GÓRĘ STRONY

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl sims 3 obiekty w jakim programie i jak zapisac zawroty głowy podczas skłonu www.f1game.pun.pl choroba pies chodzi niespokojnie